O nás

Už v mladosti ma lákal svet štvorkoliek a motocyklov. Ako 7 ročný som mal svoju prvú štvorkolku, neskôr pribudol pitbike a s ním aj ďalší kamaráti, s ktorými som sa chodil vyblázniť. Postupom času som pochopil, že tieto stroje potrebujú pravidelný, niekedy nečakaný servis. Viedlo ma to k hľadaniu kvalitných náhradných dielov. Dnes už úspešnému e-shopu -  www.pitbike.sk.

Predaj náhradných dielov  vnímam ako svoje poslanie s cieľom poskytnúť zákazníkom poradenstvo, tovar, expedíciu na najvyššej možnej úrovni. Ten najvyšší cieľ je však hladký priebeh obchodu a spokojný zákazník.

 

Prečo pribudol na trh ďalší e-shop s dielami na motocykle ?

Nie je e-shop ako e-shop. Tí dobrí zabezpečia bezproblémový priebeh obchodu. Tí najlepší sú odborníci, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti. Pomôžu Vám pri výbere tovaru, poradia so servisom a vyexpedujú tovar tak rýchlo aby bol nasledujúci deň u Vás.

Záleží mi na spokojnosti zákazníka. Neskrývam sa a nemám čo skrývať. Za mňa potom hovoria referencie e-shopu / tovaru písané mojimi zákazníkmi.

Ak ste sa dočítali až sem, je zrejmé, že hľadáte kvalitného, rýchleho a hlavne stabilného dodávateľa náhradných dielov pre Váš motocykel. Alebo potrebujete radu ? Neváhajte ma kontaktovať