O nás

Už v mladosti ma lákal svet štvorkoliek a motocyklov. Ako 7 ročný som mal svoju prvú štvorkolku, neskôr pribudol pitbike a sním aj ďalší kamaráti s ktorými som sa chodil vyblázniť. Zostupom času som pochopil, že tieto stroje potrebujú pravidelný, niekedy nečakaný servis. Viedlo ma to k hľadaní kvalitných náhradných dielov. Dnes už úspešnému e-shopu -  www.pitbike.sk.

Predaj náhradných dielov  vnímam ako svoje poslanie s cieľom poskytnúť zákazníkom poradenstvo, tovar, expedíciu na najvyššej možnej úrovni. Ten najvyšší cieľ je však hladký priebeh obchodu a spokojný zákazník.

 

Prečo pribudol na trh ďalší e-shop s dielami na motocykle ?

Nie je e-shop ako e-shop. Tí dobrí zabezpečia bezproblémový priebeh obchodu. Tí najlepší sú odborníci, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti. Pomôžu Vám pri výbere tovaru, poradia so servisom a vyexpedujú tovar tak rýchlo aby bol nasledujúci deň u Vás.

Záleží mi na spokojnosti zákazníka. Neskrývam sa a nemám čo skrývať. Za mňa potom hovoria referencie e-shopu / tovaru písane mojimi zákazníkmi.

Ak ste sa dočítali až sem, je zrejmé, že hľadáte kvalitného, rýchleho a hlavne stabilného dodávateľa náhradných dielov pre Váš motocykel. Alebo potrebujete radu ? Neváhajte ma kontaktovať

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie